Sklenářské služby

Nabízíme kompletní sklenářské práce jako zasklívání oken, řezání a broušení zrcadel, výrobu skleněných obkladových desek za kuchyňskou linku či do sprhového koutu, pískování skla s výběrem mnoha vzorů. Sklenářské práce provádíme s montáží i bez. Sklo rozvážíme nejen po Praze. Přijedeme tam, kde nás potřebujete.
rezani


ŘEZÁNÍ SKLA
Řezání skla na míru požadovanou zákazníkem dle max. rozměrů formátu tabulí v síle 2-12 mm.

BROUŠENÍ SKLA
Broušení a leštění skla se provádí na všech druzích skel od síly 3mm do síly 30mm. Také lze opracovávat jakékoliv nepravidelné tvary.

PÍSKOVÁNÍ SKLA
Pískování skla je technika dekorace skla. Pískovaný dekor je trvanlivý. Jedná se o jemný brus, který se jednoduše udržuje. Pro realizaci máme k dispozici více než 350 vzorů.

FAZETOVÁNÍ SKLA
Fazetování skla se provádí na speciálních strojích a sklo je opracováno pod úhlem a následně vyleštěno. Fazetu jsme schopni vyrobit v různých šířkách, na rovných, ale i na nepravidelných tvarech (ovál, kruh atd.). Lze opracovat sklo o síle 3 – 19 mm.

BEZPEČNOSTNÍ SKLO
Connexové sklo se skládá ze dvou nebo několika skleněných tabulí spojených za pomoci jedné nebo několika plastických polyvinylbutyralových fólií (PVB).Kalené sklo je díky zahřátí a následnému chlazení pružnější a pevnější než obyčejné sklo. Opracovává se před kalením – vrtání, broušení. Po vykalení již nejde sklo opracovávat.

BARVENÁ SKLA
Lakované barevné sklo se hodí jak do kuchyní, tak koupelen. Obrovskou předností je jeho snadná údržba a silná odolnost vůči mastnotám, vodnímu kameni a jiným vlivům. Lze vybrat ze široké škály barevných vzorků.

RÁMOVÁNÍ

PASPARTOVÁNÍ

EUROCLIPY

HOTOVÉ RÁMEČKY, HOTOVÉ OBRÁZKY