SKLENÁŘSKÉ SLUŽBY Praha

Nabízíme kompletní sklenářské práce jako zasklívání oken, řezání a broušení zrcadel, výrobu skleněných obkladových desek zakuchyňskou linku či do sprhového koutu, pískování skla s výběrem mnoha vzorů. Sklenářské práce provádíme s montáží i bez. Sklo rozvážíme nejen po Praze. Přijedeme tam, kde nás potřebujete.


rezani

ŘEZÁNÍ SKLA


Řezání skla na míru požadovanou zákazníkem dle max. rozměrů formátu tabulí v síle 2-12 mm.rezani skla

FAZETOVÁNÍ SKLA


Fazetování skla se provádí na speciálních strojích a sklo je opracováno pod úhlem a následně vyleštěno. Fazetu jsme schopni vyrobit v různých šířkách, na rovných, ale i na nepravidelných tvarech (ovál, kruh atd.). Lze opracoval sklo o síle 3 – 19 mm.brouseni

BROUŠENÍ SKLA


Broušení a leštění skla se provádí na všech druzích skel od síly 3mm do síly 30mm. Také lze opracovávat jakékoliv nepravidelné tvary.


rezani skla

BEZPEČNOSTNÍ SKLO


Connexové sklo se skládá ze dvou nebo několika skleněných tabulí spojených za pomoci jedné nebo několika plastických polyvinylbutyralových fólií (PVB).Kalené sklo je díky zahřátí a následnému chlazení pružnější a pevnější než obyčejné sklo. Opracovává se před kalením – vrtání, broušení. Po vykalení již nejde sklo opracovávat.
piskovani

PÍSKOVÁNÍ SKLA


Pískování skla je technika dekorace skla. Pískovaný dekor je trvanlivý. Jedná se o jemný brus, který se jednoduše udržuje. Pro realizaci máme k dispozici více než 350 vzorů.

rezani skla

BARVENÁ SKLA


Lakované barevné sklo se hodí jak do kuchyní, tak koupelen. Obrovskou předností je jeho snadná údržba a silná odolnost vůči mastnotám, vodnímu kameni a jiným vlivům. Lze vybrat ze široké škály barevných vzorků.